Wydarzenia

Space 4.0 Satellite Data – InfoDay. Wykorzystanie danych satelitarnych na Ziemi.

Szukasz pomysłu na wykorzystanie i przetwarzanie danych w jednej z najszybciej rozwijających się innowacyjnych branż? Chcesz poznać możliwości wykorzystania danych satelitarnych za darmo i dołączać do pionierów w branży technologii kosmicznych?

Przyjdź na wydarzenie 10 kwietnia o godz. 10:30 w Kotłowni Politechniki Krakowskiej. Będzie również sporo o możliwościach wsparcia projektów opartych o dane satelitarne, najbliższym hackhatonie #ActInSpace oraz pilotażowym Programie Akceleracyjnym BalticSatApp prowadzonym przez Krakowski Park Technologiczny wspólnie z Politechniką Krakowską, a także partnerami z Finlandii, Szwecji, Estonii i Rosji.

Sprawdź jak wiele, często nieoczywistych możliwości, kryją w sobie dane satelitarne. Przekuj swoje zainteresowania w atrakcyjny i innowacyjny biznes. Skutecznie wspomagamy ten proces!

ZAPISY NA WYDARZENIE >>

Więcej informacji o programie BalticSatApp: balticsatapps.pl

MAPA DOJAZDU

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wykorzystywać dane satelitarne w swoich dziedzinach: rolnictwo, leśnictwo, geologia, przemysł wydobywczy, meteorologia, ochrona środowiska, IT, kartografia, zoologia, bezpieczeństwo itd.

Program:

10:30 rejestracja i powitalna kawa z przekąską

11:00 Program BalticSatApps – startup’y w branży kosmicznej – Jarosław Chojnacki (Krakowski Park Technologiczny)

11:15 Pozyskiwanie danych z satelitów Sentinel i ich przydatność na Ziemi – Piotr Kaczmarek (specjalista w zakresie Systemów Informacji Przestrzennej-GIS, teledetekcji i fotogrametrii lotniczej oraz satelitarnej-EO),

12:30 Od pomysłu do biznesu – komercjalizacja prac badawczych – Martyna Gatkowska (specjalista w zakresie zarządzania projektami badawczymi)

13:00 Hackaton – co może z tego wyniknąć? – Krzysztof Kanawka (CEO Blue Dot Solutions)

13:45 Zakończenie spotkania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *